Паразити. Загалом їм не вигідно нас вбивати ...

Паразити. Загалом їм не вигідно нас вбивати ...

За час своєї невеликої відпустки поринула у вивчення паразитології - науки про паразитів.

Взагалі, це настільки неймовірно цікаво! Тому що ми всі живемо в симбіозі з різними істотами, які паразитують у нас чи на нас, але зараз про те, що в нас. Скажу відверто, ті чи інші паразити є практично у всіх, не потрібно мати ілюзій, проблемою вони стають тоді, коли псують нам життя, а псують вони його по-різному починаючи від болів у животі, запорів, ВСІХ видів алергій закінчуючи епілепсією, шумом у вухах і голові, запамороченням, відсутністю сил та мотивації, коливанням настрою, проблемами зі шкірою, випаданням волосся, анемією - недокрів'ям, будь-якими іншими дефіцитними станами, нічними жорами, потягом до солодкого, перепадами настрою, безсонням і так далі, перераховувати можна нескінченно. До паразитів потрібно ставитися як до тваринних хижаків. Загалом їм не вигідно нас вбивати, бо тоді загинуть і вони. Їх не можна цькувати, це не колорадські жуки, швидше себе отруїте, їх можна тільки вигнати зі свого організму. Ви тільки подумайте, круглі черв'яки такі як аскариди та токсокари пережили Льодовиковий період! Вони дуже хитрі, вони не їдять наші екскременти, вони їдять нас, здатні до мімікрії - це коли вони отримують наш генетичний матеріал; кров наприклад, вони починають його відтворювати, покриваючи себе ним і таким чином ховаючись не лише від нашої імунної системи, а й! Повністю ускладнюють діагностику! Тому коли ви здаєте антитіла по крові на паразитів і вони у Вас негативні, не зваблюйтеся, що їх ні, вони просто добре ховаються. Крім цього, ця здатність маскуватися під нас у нас є основним принципом розвитку аутоімунних захворювань! Таких як аутоімунний тиреоїдит, наприклад, який дуже поширений. Тому що наш організм рано чи пізно починає підозрювати каверзу і виробляти антитіла, але ось клітини то подібні! І ці антитіла починають трощити наші власні клітини, наприклад щитовидної залози, викликаючи аутоімунний тиреоїдит. І навіть алергію до кліщів домашнього пилу зараз пов'язують з аскаридами. Але, ми теж не такі прості, у нас закладено дуже потужний механізм боротьби з ними, це наша жовч) вона для них отрута, тому перше що їм потрібно зробити це погіршити жовчовідтікання і погіршити якість жовчі. Тому, коли на УЗД Вам кажуть що осад або завис, або каміння в жовчному міхурі і це нічого страшного, це неправда, потрібно негайно починати роботу з усунення застою жовчі, інакше, повірте, проблеми не за горами, я це бачу ЩОДНЯ консультуючи пацієнтів з кропивницями, дерматитами, розацеа, акне.

Є речі які категорично НЕ МОЖНА робити!

- Пити раз на рік або півроку профілактичні курси протиглистових препаратів 1-3 дні, вони тільки виробляють резистентність у ваших паразитів і вилікувати їх буде потім дуже важко.

- приймати тільки трав'яні препарати для лікування паразитів, ці препарати досить токсичні для Вас, а ось паразитів вони тільки роздратують і змусять виживати і вони виживуть, глибше присмоктавшись до вас, що може призвести до погіршення вашого стану.

Тому завжди починаємо з адекватного жовчовиділення. Якщо хочете профілактувати, візьміть собі за правило ввечері замість чаю заварювати жовчогінні трави, у кого немає протипоказань, хто має каміння проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо прийому урсодезоксихолевої кислоти. Так само можна використовувати для цих цілей водичку Донат магнію, вона і послаблює і жовч жене.

Також для профілактики можете приймати по чайній ложці олії чорного кмину, запиваючи водою за 30 хв до їжі і відразу роблячи 15 нахилів у повній амплітуді, не дарма ж у більшості релігій нахили до землі обов'язкові декілька разів на день.

Так само для знезараження продуктів харчування використовуються озонатори, або можна замочувати зелень, овочі та фрукти у слабкому оцтовому розчині.

 04.09.2020
 (107 переглядів)
Возможно, эта статья будет полезна кому-то из ваших друзей: