Поліноз. Симптоми. Лікування.

Поліноз. Симптоми. Лікування.

Поліноз - алергія на пилок рослин. У полінозу є три хвилі: з березня по травень - час цвітіння дерев сімейства букових, головні його представники - береза, вільха, дуб, граб, ліщина. Найчастіше у людей страждають на алергію на пилок дерев може розвиватися перехресна харчова алергія до яблук, персиків, вишень, абрикосів, селери. Друга хвиля цвітіння – це цвітіння лугових трав – тимофіївка, костриця, їжака, рейграс, пирій – триває вона з травня по серпень. Третя хвиля - це цвітіння амброзії, полину триває вона із серпня до жовтня. Люди, які страждають алергією на цвітіння амброзії, часто мають перехресну харчову алергію до всіх фруктів і чим більш стиглий фрукт тим яскравіші прояви харчової алергії.

Сам собою поліноз проявляється закладеністю носа, чханням, свербінням очей, сльозотечею, ринореєю. При тривалому перебігу без лікування може розвиватися бронхіальна астма.
Єдиним методом саме лікування полінозу є АСІТ – алерген специфічної імунотерапії – ефективність 95%! Всі інші методи лікування у вигляді таблеток і назальних спреїв відмовляють лише тимчасовий ефект у той час поки ви їх використовуєте. Лише АСІТ може повернути захворювання назад і ввести Вас у тривалу ремісію на 10-20-30-40 років!

Є різні методи проведення АСІТ: у вигляді ін'єкцій, у вигляді крапель під язик. Алергопроби проводяться цілий рік, не слухайте нікого, це тільки "Радянська школа Алергології" вважала, що алергопроби проводяться лише поза сезоном цвітіння.
Насправді є метод проведення АСІТ за Бламуатьє - французьким алергологом - це коли внутрішньошкірно вводиться алергени в період загострення захворювання, що призводить до зникнення симптомів хвороби.

Найчастішу фразу яку я чую від своїх пацієнтів це: "Навіщо я так довго мучився, якби я знав(ла), що це так легко лікується, я б давно вже прийшов(ла)!" Тому не затягуйте приходьте лікується алергенами!

Автор: Бачинська Олена Юріївна

 13.01.2021
 (123 переглядів)
Возможно, эта статья будет полезна кому-то из ваших друзей: